ماسک ال ای دی تراپی تونلی امگا لایت

نور درمانی، یکی از جدیدترین و بهترین روش‌های درمان مشکلات پوستی و جوانسازی آن است. در این روش درمانی، با استفاده از دستگاهی مخصوص به نام تونل ال ای دی، نورهای مختلف بر روی صورت بیمار تابیده می‎شود که هر کدام از آن‌ها می‌توانند تاثیرات بی نظیری بر روی پوست صورت بیمار داشته باشند. این روش درمانی کاملا بدون عوارض است و می‌تواند به خوبی مشکلاتی مانند جوش‌های فعال، آکنه، کک و مک، جای جوش و … را برطرف کند.

مشخصات تونل ال ای دی امگا لایت

امروزه روش‌های بسیار زیادی برای جوانسازی صورت استفاده می‎شوند که یکی از بهترین آن‌ها، نور درمانی و یا همان ال ای دی تراپی است. دستگاه تونل ال ای دی امگا لایت ، وسیله‌ای کاربردی در این زمینه است که به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد، در هر کلینیک و یا مطب و همچنین انواع پوست‌ها قابل استفاده است. این محصول دارای 7 رنگ مختلف است که هر کدام می‌توانند تاثیرات بی نظیری بر روی پوست بیماران داشته باشند. این محصول مزایا و کاربردهای بی نظیری دارد که در ادامه قصد داریم آن‌ها را بررسی کنیم.

ویژگی‌ها و مزایای تونل ال ای دی امگا لایت

تونل ال ای دی، یکی از جدیدترین روش‌ها برای جوانسازی و رفع برخی از مشکلات پوستی است. این نوع درمان، به عنوان یک روش درمانی غیر تهاجمی شناخته می‎شود و می‌تواند با استفاده از نور با انرژی کم و یا طول موج زیاد، تولید کلاژن در بافت پوست را افزایش دهد.

تونل ال ای دی امگا لایت دارای هفت رنگ است و با استفاده از دیودهای نوری کار می‌کند که وظیفه اصلی آن‌ها، هدایت امواج نورهای کم انرژی به لایه‌های پایینی و عمیق پوست است. این امواج کم انرژی، با طول موج بلند موجب ایجاد واکنش‌هایی بر روی پوست می‎شود که سبب تولید کلاژن و سنتزهای کلاژن می‌شود. همچنین می‌توانند سلول‌های فیبروبلاست را نیز تحریک کنند

تونل ال ای دی هفت رنگ، با هدایت نور به داخل پوست موجب تغییراتی در عملکرد سلول‌های پوستی و متابولیسم آن می‎شود. به طور کلی، نورها دارای طول موج و انرژی‌های مختلفی هستند، به همین دلیل، هر کدام از نورهای این دستگاه می‌توانند تاثیرات بی نظیری بر روی صورت شما داشته باشند.

نفوذ امواج نوری کم انرژی به لایه‌های عمیق باعث تحریک فیبروبلاست برای تولید الاستین و کلاژن می‎شود. لازم به ذکر است که هر چقدر طول موج بیشتر باشد، انرژی موج کمتر شده و به همین دلیل، نفوذ آن در پوست نیز کمتر می‎شود.

یکی از اصلی‌ترین تاثیراتی که تونل ال ای دی امگا لایت بر روی پوست دارد، سنتز کلاژن است. در واقع تحریک سلول‌های فیبروبلاست ناشی از افزایش متابولیسم سلولی باعث تولید کلاژن و الاستین می‎شود. با سنتز این دو پروتئین، بسیاری از مشکلات پوستی قابل حل هستند.

این روش درمانی می‌تواند در زمینه درمان جای جوش، آکنه، چین و چروک‌های پوستی و افزایش جریان خون، تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و در نتیجه، موجب سفت شدن هر چه بهتر پوست شود. البته برای این که بتوانید هر یک از این مشکلات را برطرف کنید، باید از رنگ نور خاصی استفاده کنید

رنگ قرمز: افزایش جریان خون و تحریک سلول‌های فیبروبلاست که باعث افزایش سنتز کلاژن و الاستین می‎شوند

رنگ آبی: اصلاح آکنه‌های زیر پوست و جوش‌های فعال

رنگ سبز: کک و مک، جای آفتاب سوختگی و لک‌های پیری و رفع هایپر پیگمنتیشن

رنگ فیروزه‌ای: بازیابی بافت پوست صورت و بدن

رنگ زرد: بهبود چین و چروک‌های پوست و رفع قرمزی پوست

رنگ بنفش: رفع و اصلاح اسکار و جوش‌های فعال

رنگ سفید: سفت سازی و تقویت پوست‌های افتاده و شل

نحوه استفاده از تونل ال ای دی

بر روی تونل ال ای دی، یک صفحه نمایش لمسی قرار داده شده است که رابط کاربری بسیار آسانی دارد و می‌توانید به آسان‌ترین روش ممکن، از آن استفاده کنید. در ادامه مراحل استفاده از تونل ال ای دی امگا لایت را بررسی می‌کنیم.

صورت را به خوبی بشویید و سپس خشک کنید

دستگاه را به یک منبع برق متصل کنید

با فشردن دکمه Start/select، آن را روشن کنید

سپس با فشردن دکمه Color Select می‌توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید

زمان تابش را با استفاده از دکمه‌های بالا و پایین تایم بین 0 تا 60 ثانیه تنظیم کنید

شدت تابش LED را با دکمه بالا و پایین Brightness بین 0 تا 90 تغییر دهید

پس از طی کردن این مراحل دستگاه آماده است تا بیمار در زیر تونل قرار بگیرد و درمان خود را آغاز کند. هر جلسه باید تنها با یک رنگ انجام شود و مدت زمان آن نیز 30 دقیقه خواهد بود.